Özlem Radyo dinle


Bezer Radyoları Dinlediniz mi ?

Hit : 2.511

Kategori : İstanbul, Türk Halk Müziği, Türkü

Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Hakkında :

ozlem radyo Özlem Radyo dinle

Özlem Radyo

Özlem Radyo 107.8 İstanbul canlı dinle –  Türkülerin Gerçek Adresi. Özlem Radyo,107.8 frekansından Halk türküleri, yerel ezgiler ve yöresel parçalar çalmaktadır. Özlem Radyo, yayın hayatına girişiyle birlikte gazetecilik, reklam, halkla ilişkiler, organizasyon ve lobi faaliyetlerini de beraberinde getirdi. Radyo Özlem yayınıyla, kimliği, ilkeleri, amaçları ve misyonuyla kamuoyu önünde dinleyicilerinin sesi ve nefesi olmuştur.

“Radyo Özlem” kimliğiyle beraber ana konsepti belirleyen özelliğiyle bir formasyon oluşturmuştur. “Radyo Özlem” fikri oluşumlara yön verecek gelişmeleri takip edecek ve denetim mekanizmalarını çalıştırabilecek yaptırım gücüne sahip olduğunu hissetmiştir.

Radyo Özlem” yayın ilkeleri ve vizyonuyla açık ve net tutumuyla evrensel değerlerle yüklü bir radyo özelliğiyle işlevi itibariyle bir fikrin, bir ekolün, bir aksiyonun öncüsü ve lokomotifi olmuştur.

“Radyo Özlem” kurumsal yapılanmayı kimliği ile başlatmıştır. Bu itibarla herhangi bir radyo olması değil kimlik oluştururken radyoculuk tabelasıyla kendini sınırlı tutmamıştır. Bilakis kitle yayıncılığında radyoculuğu medyadan ve diğer bütün mecralardan kendini daha avantajlı hissetmiştir.

“Radyo Özlem” ‘in yayın konsepti kimliğimiz, kişiliğimiz ve insanlık idealinde yüreğimizde taşıdığımız hizmet heyecanı, coşkusu ve tutkusu olmuştur.

Özlem Radyo İletişim
Adres: Kemerdere Mevkii Alemdağ Caddesi No: 934 Kat: 3/A Ümraniye/İSTANBUL
Telefon: +90.216 420 18 51 // +90.216 420 18 52
Fax: +90.216 420 18 53
E-posta:bilgi@ozlemradyo.com.tr

Özlem Radyo Frekansları
İstanbul – 107.8

Önceki Radyo <<

Sonraki Radyo >>

“Özlem Radyo dinle“ için sizde yorum yapabilirsiniz


tv izle | canlı tv izle | şifalı bitkiler | karot | radyo dinle | canlı radyo dinle | arabesk radyo