Samsun Fıstık Fm dinle


Bezer Radyoları Dinlediniz mi ?

Hit : 5.173

Kategori : Arabesk, Samsun

Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Hakkında :

fistik fm Samsun Fıstık Fm dinleFıstık FM 91.5 canlı dinle – Alemin En Delikanlı Radyosu – Samsun Radyosu – 12.31.2003 Tarihinden İtibaren Samsun Merkeze Bağlı Çarşamba İlçesinde Yayın Faaliyetine Başlayan 19 Mayıs Yayın ve Reklamcılık Tic. A.Ş. 91.5 Mhz Frekanslarından Radyo Lider Adı Altında Çarşamba Merkez Mahalle ve Köylerinin Yanı Sıra Terme ve Ünye’ye Kadar Ulaşan Arabesk&Fantezi Ağırlıklı Yayın Formatıyla Dinleyicilerine 07.09.2010 Tarihine Kadar Belirtilmiş Olan Yerlerde Kesintisiz Yayın Sunmuştur.

 09.09.2010 Tarihinden İtibaren Radyomuzun Yayın Merkezi İlkadım/Samsun ‘a Taşınmış Olup 88.4 Mhz Frekanslarından Fıstık Fm Adı Altında Arabesk&Fantezi Yayın Formatıyla, Samsun Merkez ve Merkeze Bağlı Tüm İlçelerinin Haricinde Bazı Çevre İl ve İlçelerde “Orta Karadeniz’in 1 Numaralı Radyosu” Sloganıyla Müzik Dünyasındaki En Son Teknolojiyi En İyi Takip Eden Radyo Konumundadır. Müzik Dünyasındaki En Son Yenilikleri ve Gelişmeleri Takip Eden Fıstık Fm Bu Yenilikleri Kendi Formatına Göre Kullanmaktadır.
Sıradan Bir Radyo Kanalından Çok Daha Fazlasını Sunan Fıstık Fm Dinleyicilerine Sadece Müzikle Yetinmeyip Onları Eğlence ve Konser Etkinliklerinde Buluşturuyor.
Sesini Orta Karadeniz Bölgesinde Duyurarak Büyük Adımlar Atan Fıstık Fm Düzenlemiş Olduğu Etkinlik ve Konserlerde Büyük İlgi Toplamış Olup Halkımızın Gönlünde Ayrı Bir Yer Edinmiştir.
Adres:

19 MAYIS MAH. MEVLEVİHANE CADDESİ GÜNEYSU İŞHANI KAT:4 NO:22 Merkez / Samsun
e-Posta: info@fistikfm.com.tr
Telefon : 0362 431 45 33 – 0362 431 02 43

Önceki Radyo <<

Sonraki Radyo >>

“Samsun Fıstık Fm dinle” için 1 Yorum yapılmıştır.

  1. nurcan ertuğ diyor ki:

    mrblar sizi beğenerek dinliyorum internet üzerinden ama 2 haftadır sorun yaşıyorum sizi dinlemekte güçlük çekiyorum yayınınız gidiyor devamlı bu sorunu çözerseniz sevnicem yayın hayatınızda başarılar dilerim

“Samsun Fıstık Fm dinle“ için sizde yorum yapabilirsiniz


tv izle | canlı tv izle | şifalı bitkiler | karot | radyo dinle | canlı radyo dinle | arabesk radyo